Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_sigpro has a deprecated constructor in /home/ossolina/public_html/plugins/content/jw_sigpro/jw_sigpro.php on line 19

DODIJELJENE NAGRADE ZA NAJBOLJE LITERARNE RADOVE

29. 10. u okviru Festivala Vezeni most upriličena je svečanost u Domu mladih u Tuzli na kojoj su dodijeljene nagrade za literarne radove učenicima osnovnih škola iz regiona.
Nagrade su uruči Mali Princ i pjesnik Šimo Ešić a skupu se obratio i pisac i član zirija Zejćir Hasić. Zabavan i lijep program pripremili su učenici šestog razreda Škola Sjenjak sa svojom nastavnicom Selmom Kopić. Među nagrađenima je i Mia Jurišić učenica JUOS Škola Solina koja je osvojila drugu nagradu u kategoriji od VI do IX razreda. Dio atmosfere sa sinoćnje svečanosti...