Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_sigpro has a deprecated constructor in /home/ossolina/public_html/plugins/content/jw_sigpro/jw_sigpro.php on line 19

Sekcije

26.9. Europski dan jezika obilježen je i u Osnovnoj školi " Solina". Učenici su taj dan istakli važnost učenja najrasprostranjenijeg jezika, engleskog jezika i koliko koristi imaju od učenja istog. Aktivnosti su koordinirale nastavnice engleskog jezika Nina Petric i Selma Hurić.

Na času likovne kulture crtali smo naše školsko dvorište, ali ne kakvo je sad već kakvo će da bude uskoro.
Danas je u područnoj školi OŠ SOLINA u Doknju, u organizaciji OSCE-a, upriličen čas ZAJEDNIČKE LEKTIRE učenika naše škole i učenika iz Konjević Polja i Kravice /RS/.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ossolina/public_html/components/com_k2/templates/solina/category.php on line 254